Меблі по індивідуальному замовленню

Розробка та виготовлення меблів по вашим ескізам

замовити консультацію

Індивідуальні меблі

З 2013 року функціонує підрозділ, що спеціалізується на розробці та виготовленні меблів за індивідуальними ескізами. За час нашої роботи в сфері дизайну та меблевої індустрії ми встигли реалізувати велику кількість ідей, серед яких м'які меблі для зони вітальні чи зони сну, вироби з дерева і металу. Виготовляючи індивідуальні предмети інтер'єру, ми враховуємо всі побажання і вимоги наших клієнтів

Умови співпраці

Якщо у вас є ідеї, ескізи або креслення, які ви б хотіли втілити в життя, відправте свій запит на електронну пошту info@blanche.ua або зверніться в один з шоу-румів BLANCHE. Протягом 3-х робочих днів фахівці конструкторсько-дизайнерського підрозділу підготують для вас пропозицію, яка буде містити декілька відповідних варіантів виконання, опис всіх деталей і терміни виготовлення.
ескізи проекту, робочі креслення чи візуалізація виробу
пробний зразок (в окремих проектах) і 3 варіанти його реалізації
Виготовлення меблів за індивідуальними розмірами – це чудова можливість створити унікальний та неповторний інтер'єр, який відповідатиме потребам та бажанням. Компанія BLANCHE – провідний виробник меблів преміум-класу в Україні. Фахівці підрозділу пропонують клієнтам послуги з індивідуального виготовлення меблів, а досвідчені майстри готові реалізувати проект будь-якої складності та конфігурації. Меблі на замовлення від BLANCHE – це не тільки функціональність та комфорт, але й чудова якість матеріалів, довговічність та неповторний дизайн.

Індивідуальне виробництво меблів: що пропонує компанія

Компанія BLANCHE виготовить на замовлення ліжка, столи, дивани, крісла, люкс шезлонги якості. Залежно від бажань клієнта, майстри компанії створюють меблі в різному стилі, використовують під час роботи якісні, екологічні матеріали:
 • дерево;
 • метал;
 • скло;
 • текстиль;
 • натуральну та штучну шкіру.
Компанія BLANCHE також пропонує послуги з виготовлення дизайнерських меблів за проектом замовника. На підставі креслень чи ескізів фахівці компанії підготують кілька варіантів реалізації проекту з докладним описом деталей. Завдяки цьому, Ви зможете замовити ексклюзивні меблі, які максимально точно відповідатимуть Вашим побажанням і потребам. Створюючи меблі на індивідуальне замовлення, компанія виконує всі роботи «під ключ»:
 • розробляє ескіз проекту;
 • створює пробний зразок;
 • готує кошторис з описом матеріалів, вартості, термінів виконання робіт.
Бажаючи реалізувати власний проект або виготовити меблі на замовлення, Ви можете вибрати бажаний стиль, колірну гаму, функціональні елементи – вбудовані ящики, відсіки, полиці та інше. Компанія надає можливість виготовлення меблів будь-яких розмірів, що є особливо актуальним для невеликих або нестандартних приміщень. Усі роботи із природними матеріалами виконуються досвідченими майстрами з використанням сучасного обладнання.

Меблі за індивідуальними проектами: переваги

 • Індивідуальність. Клієнти можуть самостійно вибрати дизайн, матеріали та конструкцію, що дозволяє отримати меблі, які ідеально відповідають потребам та стилю.
 • Преміальна якість. При виготовленні меблів використовуються високоякісні, екологічні матеріали, що гарантує її довговічність, надійність та безпеку для здоров'я людини.
 • Унікальний дизайн. Виробник створює меблі, які не зустрінеш на прилавках магазинів.
 • Вибір за розміром. Клієнти можуть вибрати розміри меблів відповідно до площі приміщення, що дозволить максимально ефективно використовувати простір.
 • Функціональність. У процесі розробки проекту можна внести зміни в дизайн та конструкцію, щоб меблі максимально відповідали його потребам.
Виготовлення меблів на замовлення - це дороге задоволення, але воно коштує цих засобів завдяки можливості отримати унікальні, якісні та функціональні меблі, які будуть використовуватися багато років.