Меблі під індивідуальне замовлення

Розробка та виготовлення меблів за вашими ескізами

замовити консультацію

Індивідуальні меблі

З 2013 року в компанії BLANCHE функціонує підрозділ, що спеціалізується на розробці та виготовленні меблів за індивідуальними ескізами. За час нашої роботи у сфері дизайну та меблевої індустрії ми встигли реалізувати велику кількість ідей, серед яких м'які меблі для зони вітальні чи зони сну, вироби з дерева й металу. Виготовляючи індивідуальні предмети інтер'єру, ми враховуємо всі побажання і вимоги наших клієнтів.

Умови співпраці

Якщо у вас є ідеї, ескізи або креслення, які ви б хотіли втілити в життя, відправте свій запит на електронну пошту info@blanche.ua або зверніться в один з шоурумів BLANCHE. Протягом 3-х робочих днів фахівці конструкторсько-дизайнерського підрозділу підготують для вас пропозицію, яка буде містити декілька відповідних варіантів виконання, опис всіх деталей і терміни виготовлення.
ескізи проєкту, робочі креслення чи візуалізація виробу
пробний зразок (в окремих проєктах) і 3 варіанти його реалізації
Виготовлення меблів за індивідуальними розмірами це чудова можливість створити унікальний та неповторний інтер'єр, який відповідатиме потребам та бажанням. Компанія BLANCHE провідний виробник меблів преміумкласу в Україні. Фахівці підрозділу пропонують клієнтам послуги з індивідуального виготовлення меблів, а досвідчені майстри готові реалізувати проєкт будь-якої складності та конфігурації. Меблі на замовлення від BLANCHE це не тільки функціональність та комфорт, але й чудова якість матеріалів, довговічність та неповторний дизайн.  

Індивідуальне виробництво меблів: що пропонує компанія

Компанія BLANCHE виготовить на замовлення ліжка, столи, дивани, крісла, люкс шезлонги якості. Залежно від бажань клієнта, майстри компанії створюють меблі в різному стилі, використовують під час роботи якісні, екологічні матеріали:
 • дерево;
 • метал;
 • скло;
 • текстиль;
 • натуральну та штучну шкіру.
Компанія BLANCHE також пропонує послуги з виготовлення дизайнерських меблів за проєктом замовника. На основі креслень чи ескізів фахівці компанії підготують кілька варіантів реалізації проєкт з докладним описом деталей. Завдяки цьому, ви зможете замовити ексклюзивні меблі, які максимально точно відповідатимуть Вашим побажанням і потребам. Створюючи меблі на індивідуальне замовлення, компанія виконує всі роботи «під ключ»:
 • розробляє ескіз проєкту;
 • створює пробний зразок;
 • готує кошторис з описом матеріалів, вартості, термінів виконання робіт.
Бажаючи реалізувати власний проєкт або виготовити меблі на замовлення, ви можете вибрати бажаний стиль, колірну гаму, функціональні елементи вбудовані ящики, відсіки, полиці та інше. Компанія надає можливість виготовлення меблів будь-яких розмірів, що є особливо актуальним для невеликих або нестандартних приміщень. Усі роботи із природними матеріалами виконуються досвідченими майстрами з використанням сучасного обладнання.  

Меблі за індивідуальними проєктами: переваги

 • Індивідуальність. Клієнти можуть самостійно вибрати дизайн, матеріали та конструкцію, що дозволяє отримати меблі, які ідеально відповідають потребам та стилю.
 • Преміальна якість. При виготовленні меблів використовуються високоякісні, екологічні матеріали, що гарантує її довговічність, надійність та безпеку для здоров'я людини.
 • Унікальний дизайн. Виробник створює меблі, які не зустрінеш на прилавках магазинів.
 • Вибір за розміром. Клієнти можуть вибрати розміри меблів відповідно до площі приміщення, що дозволить максимально ефективно використовувати простір.
 • Функціональність. У процесі розробки проєкту можна внести зміни в дизайн та конструкцію, щоб меблі максимально відповідали його потребам.
Виготовлення меблів на замовлення це дороге задоволення, але воно того варте завдяки можливості отримати унікальні, якісні та функціональні меблі, які будуть використовуватися багато років.