Оплата

Здійснити оплату можна у будь-якому зручному для Вас фірмовому шоу-румі за допомогою терміналу або за безготівковим розрахунком.

Реквізити для оплати:

Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬТА НОВА"
Юридична адреса, індекс УКРАЇНА, 03049, Київ, вулиця Тополева, будинок № 6
Фактична адреса УКРАЇНА, 03049, Київ, вулиця Тополева, будинок № 6

Р/рах UA183006140000026009500242356 в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"
МФО 300614
ЄДРПО 40543080
Для платників ПДВ ІПН 405430826583
Тел. 044-2217442

Згідно чинного законодавства повернення товару можливо протягом 14 днів з моменту доставки товару і з урахуванням наступних положень. Вам буде відмовлено у поверненні товару, якщо: - товар, має недоліки не з нашої вини і є неналежної якості; - не є новим, тобто був у використанні; - з моменту придбання товару пройшло більше 14 днів; - при перевірці якості товару виявлені ознаки стороннього втручання (розкриття, спроба ремонту) або порушені інші умови гарантійного обслуговування; - відсутній документ, що підтверджує факт купівлі товару, або гарантійний талон, повна комплектація товару. Звертаємо також Вашу увагу, що згідно Закону України «Про захист прав споживачів» споживач зобов’язаний: - перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій магазином документації на товар; - у разі необхідності отримати роз’яснення умов та правил використання товару – до початку використання товару звернутися за роз’ясненнями до продавця; - користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації; - з метою запобігання негативних, для споживача наслідкам, щодо використання товару – дотримуватися передбачених звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товарів такого роду.

Доставка

Доставка товару на склад виробника здійснюється за рахунок покупця. Для оформлення повернення замовлення покупець має надати виробнику товарний чек та бланк замовлення. Всі інші ситуації регулюються положеннями Закону України «Про захист прав споживачів». Товар, що був придбаний не з числа наявних у торговельному приміщенні чи складі Продавця, а був виготовлений за індивідуальним замовленням Покупця (вибір габаритів, матеріалу, кольору, інших параметрів та характеристик) та відноситься до категорії нестандартних, індивідуальних виробів, обміну та поверненню не підлягає. Детальніше права та обов’язки Покупця (Споживача), а також умови правочину вказуються у відповідному Договорі, що укладається із Покупцем (Споживачем)