Увага до деталей та індивідуальність

Кожну модель BLANCHE ми ретельно відточуємо до досконалості, розробляючи ідеальну конструкцію та поєднуючи різні матеріали. Ми проєктуємо меблі для комфортного та стильного життя у сучасному світі, які здатні перетворити ваш відпочинок у справжню насолоду
  • Детальний контроль якості на кожному етапі виробництва
  • Екологічно чисті матеріали та складові
  • Увага до деталей та індивідуальність

Екологічність

Джерелом натхнення для нас є сама природа з її простими формами і плавними лініями, які ми інтерпретуємо в дизайні наших колекцій. Меблі BLANCHE втілюють наше прагнення до гармонії з навколишнім світом, адже для її виготовлення ми використовуємо такі натуральні матеріали: дерево, шкіра та текстиль. У фірмових салонах є вибір з більш ніж 400 видів тканин.

Тканини

В якості оббивних матеріалів наша фабрика використовує тканину і натуральну шкіру. У шоурумах представлені бельгійські, італійські та польські колекції тканин в широкій палітрі кольорів і різних патернів — від класичних до ультрасучасних. До складу багатьох тканин входять натуральні нитки з льону, бавовни і шерсті.

Дерево

Фабрика BLANCHE при виготовленні м'яких меблів використовує березову фанеру класу E1 — таку ж, як і на багатьох виробництвах в Західній Європі.Залежно від моделі, у каркасі присутній масив бука, дуба, сосни, ясена. Декоративні елементи можуть бути виконані з понад 30 різновидів екзотичних дерев, серед яких палісандр, зебрано, мербау, табако і інші. Для склеювання дерев'яних частин каркаса ми використовуємо клей Jowat (Німеччина), а для обклеювання каркаса пінополіуретаном використовується клей фірми Saba (Нідерланди). Ці марки клею є безпечними для здоров'я та навколишнього середовища.

М'якість для вашого комфорту

Всі елементи, що відповідають за м'якість дивану чи крісла, виконуються з пінополіуретану (ППУ). Для підвищення комфортності в деяких моделях також використовуються гусячий пух і перо першої обробки. Меблі з таким наповнювачем відразу виділяються природною пишністю і надзвичайною м'якістю. Для наповнення декоративних подушок використовується холлофайбер — полотно з порожнистих, спіралеподібних волокон, що утворюють велику кількість повітряних порожнин (пор) і додають подушкам пружність і м'якість.