loader

Details
that matter

Переглянути

SPRING SALE! Знижки до -40% на м’які меблі в наявності

До початку акції залишилось
00
днів
14
годин
34
хвилин
Вікторія Камєнєва
Вікторія Камєнєва,
головний дизайнер

Про нас

М'які меблі BLANCHE - унікальний дизайн, увага до деталей, високий рівень комфорту, eco-friendly. Історія компанії BLANCHE бере свій початок в 2007 році з ідеї створення якісного нового продукту в сфері дизайну та меблевої індустрії, який можна з гідністю назвати "Made in Ukraine".

  • 14 років з
    вами
  • 45 шоу-рума
    в Європі
  • 6,5 тис клієнтів
  • 58 тис виробів
    виконано

Увага до деталей

Ми проектуємо меблі для комфортного та стильного життя в сучасному світі, які здатні перетворити ваш відпочинок в справжню насолоду. Кожну модель BLANCHE ми ретельно доводимо до досконалості, розробляючи ідеальну конструкцію і підбираючи оптимальне поєднання матеріалів.

Надихаючись природою

Всі матеріали і комплектуючі ми ретельно відбираємо серед європейських і українських виробників, віддаючи перевагу лише якісним і екологічно чистим матеріалам, таким чином ми дбаємо не тільки про ваше здоров'я, але і про навколишнє середовище.

Наша продукція

Ми постійно експериментуємо з різними матеріалами, тестуємо новітні технології виробництва меблів, втілюємо в життя своє унікальне бачення комфорту і дизайну. Основний пріоритет BLANCHE - це екологічність, тому особливу увагу приділяємо якості матеріалів, які використовуються у виробництві.

Перейти до каталогу

Одним з важливих напрямків діяльності компанії є співпраця з архітекторами і дизайнерами. Ми успішно реалізували велику кількість проектів для житлових, торгово-розважальних, готельних і офісних об'єктів

співпрацювати з нами

Sofa

Персональная консультация

Задайте все вопросы нашему менеджеру и получите ответ в течении 15 минут