BLANCHE

Створюємо комфортні, якісні та екологічно чисті меблі

Вікторія Каменєва
Вікторія Каменєва
дизайнер

Наша робота — це постійне самовдосконалення. Ми стежимо за останніми тенденціями у світі дизайну, відвідуємо світові виставки та беремо в них участь. Обмінюємося досвідом і вчимося у наших закордонних колег. Наше головне завдання полягає в тому, щоб створювати для вас комфортні, якісні та екологічно чисті меблі.

Ключові події в історії BLANCHE

Ідея створення компанії

Історія BLANCHE бере свій початок у 2007 році з ідеї створення якісного нового продукту в сфері дизайну та меблевої індустрії, про який можна з гордістю сказати "Made in Ukraine".

Розвиток BLANCHE

Наразі компанія стрімко розвивається, фабрика оснащена сучасним європейським обладнанням і останніми технологіями. У нас креативний колектив, нам вдалось об'єднати кращих дизайнерів, конструкторів, технологів і фахівців вузького профілю.

Обмін досвідом і знаннями

Ми стежимо за тенденціями у світі дизайну та щомісяця інвестуємо в розвиток. Відвідуємо найвідоміші виставки та самі беремо участь в них, обмінюємося досвідом і впроваджуємо останні набуті знання в області ергономіки в нові моделі.

Наша продукція

Ми ретельно відбираємо матеріали та складові серед європейських і українських виробників. Ми надаємо перевагу виключно якісним та екологічно чистим матеріалам — таким чином ми дбаємо не тільки про ваше здоров'я, але й про навколишнє середовище.

Перейти до каталогу

Філософія BLANCHE

переглянути відео

Вироби проходять детальний контроль якості за вимогами міжнародних стандартів ISO 9001 на кожному етапі виробництва.

Проєктуємо меблі, які здатні перетворити ваш відпочинок у справжню насолоду. Це саме те, що треба для комфортного та стильного життя у великому місті. Ретельна обробка всіх деталей дозволяє усім моделям диванів, ліжок, крісел та журнальних столиків від BLANCHE виглядати бездоганно з будь-якого ракурсу.

Щомісяця інвестуємо не менше 30% від прибутку на дослідження та інновації, оскільки вважаємо це запорукою нашого успіху.