Новини

Вибираємо ліжко

Дата
27.10.2020
Поділитися:
Ліжко – один з найважливіших предметів меблів в спальні. Адже саме тут людина проводить третину свого життя, а це значить, що відпочинок і сон повинні бути максимально комфортними.
Вибираючи ліжко, слід орієнтуватися на наступні параметри:
 
Довжина ліжка. Необхідну довжину ліжка досить легко визначити, все що потрібно – це враховувати свій ріст. Мінімальний запас довжини бути мінімум +10 см від вашого росту.
 
Ширина ліжка. Визначити комфортну ширину ліжка також не складе труднощів – варто лягти на ліжко, закинувши руки за голову і розправивши широко лікті. Якщо на вашій половині в такому положенні вам достатньо місця, то це оптимальний варіант. Якщо місця виявилося мало, необхідно розглянути варіанти ліжок побільше.
 
Форма ліжка. Традиційні ліжка мають прямокутну форму. Але якщо ваш інтер’єр і квадратні метри дозволяють, то можна спробувати вибрати ліжко нестандартної форми. Наприклад, напівкруглу або круглу.
 
Матеріали. Важливо враховувати з чого виготовлене ​​ваше майбутнє ліжко. Слід віддати перевагу ліжкам, виготовленим з фанери, дерева або металу. Ці матеріали мають високі експлуатаційні показники, а також є екологічно чистими і безпечними для вашого здоров’я.
Матрац.
Найважливіший елемент будь-якого ліжка – це правильно підібраний матрац. Якість вашого сну і відпочинку будуть залежати безпосередньо від матраца. Спробуйте полежати на матрацах різної жорсткості і виберіть зручний для вас варіант.
Всього кілька порад допоможуть вам з легкістю вибрати ліжко, на якому ваш відпочинок буде здоровим і комфортним.
Будьте першим, хто напише відгук
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *